Co Vám můžeme nabídnout?

Naše společnost sestává z léty prověřeného týmu odborníků, kteří společně táhli za jeden provaz v rámci nejednoho většího či menšího projektu. Jsou mezi námi právníci, ekonomové a psychologové. Díky mezioborovému přístupu často vidíme to, co jiní přehlédnou. I z toho důvodu máme za sebou již desítky úspěšně dokončených velkých projektů a stejné množství spokojených klientů.

 

téma

Spolupráce s námi

Podobu spolupráce s naší společností Whistle Solutions s.r.o. odvíjíme od potřeb a specifik jednotlivých klientů. Umíme Vám nabídnout komplexní posouzení, zhodnocení a vytvoření vnitřního oznamovacího systému ve Vaší organizaci, poradíme Vám ale i s dílčími otázkami.

Záleží nám na tom, abychom každé organizaci poskytli to, co je opravdu potřeba – potrpíme si na tom, abychom pro Vás našli elegantní řešení. Rádi Vám zodpovíme jakékoli dotazy týkající se oznámení (tipů) od jednotlivých oznamovatelů, vnitřního oznamovacího systému, nebo whistleblowingu obecně. Před tím, než nám položíte konkrétní dotaz, podívejte se níže na ty často kladené.

Chcete, aby Vaše organizace šla s dobou?

Seznamte se s Vašimi možnostmi a celkovým procesem implementace oznamovacího systému ve Vaší organizaci.